Anı Yayıncılık Eğitim ve Danışmanlık

Nvivo Türkiye Bölge Satış Temsilcisi

Nvıvo Türkiye Tek Yetkili Satıcısı

egitimler_bnr.jpg


En geniş veri kaynağı yelpazesini destekler. Gelişmiş veri yönetimi, sorgulama ve görselleştirme araçlarıyla verilerinizle ilgili karmaşık sorular sorun.

Satın AlNVivo Pro'nun tüm işlevselliği artı güçlü sosyal ağ ve sosyal temaları ve duyguları daha iyi anlamak için araştırma otomasyon araçları.

Satın AlÖzel Mac geliştiricilerimiz tarafından geliştirilen Mac for NVivo, PDF'nin herhangi bir bölümünü analiz etmek de dahil olmak üzere karmaşık araştırmalar için en iyi yerel Mac uygulamasıdır.

Satın AlHer boyutta ekip tarafından düzenli ve güvenli araştırma işbirliği için. Daha büyük miktarda veri içeren karmaşık araştırma projeleri için idealdir.

Satın Al


 

NVivo 12 for Windows

NVivo 12 Windows, yeni sürümünün tanıtımıyla beraber nitel yazılımlar için heyecan verici, yeni bir esneklik ve işlevsellik sunuyor. Yenilik ne? Daha basit bir sorgulama fonksiyonu tasarımı:Arayüzü en çok kullanılan sorgulamalar için yeniden tasarladık, dolayısıyla verilerinizin sorularını hazırlamak artık daha kolay. Kişi ve yer gibi unsurları sunabilmek için “Case”leri kullanabilirsiniz: Araştırmakta olduğunuz unsurları sunabilmek için “Case”leri kullanırsanız elinizdekileri kurgulamak ve analiz etmek daha kolay olacaktır. “Case”leri yaş, cinsiyet ve yer gibi özelliklere göre karşılaştırabilirsiniz. Yenilenmiş tasarım: Yeni çağdaş görünümüyle NVivo 12 daha sezgisel ve yazılımın kullanımı daha kolay.

NVivo 12 Pro

NVivo 12 Pro: Metin, ses, video, resim, çalışma sayfaları , online araştırmalar, sosyal medya ve web içeriğini kapsayan farklı formlardaki verileri analiz edebilir ve yönetebilirsiniz. Yepyeni bir görselleştirme: Proje öğeleri arasındaki bağlantıyı keşfetmek için Keşif Diyagramlarını; iki öğeyi karşılaştırmak için Karşılaştırma Diyagramlarını; beyin fırtınasında ortaya çıkan fikirler için Zihin Haritalarını; verileriniz arasındaki bağlantıyı analiz etmek ve keşfetmek için Proje Haritalarını; fikirlerinizin bir haritasını çıkarmak için Kavram Haritalarını kullanabilirsiniz. Ortaya koyduğunuz teorinin bağlantı noktalarını ortaya çıkarabilirsiniz. Daha güçlü analiz, keşif, görselleştirme: Ölçüt oluşturma temeline göre belirlenen verileri organize edebilir, özetleyebilir ve gruplayabilir ; zamandan kazanabilirsiniz. Karmaşık sorular sorabilir ve yeni bir anlama ulaşabilirsiniz.

NVivo 12 Plus

NVivo 12 Plus, NVivo 12 Pro’nun bütün özelliklerini ve işlevlerini içerir. Ayrıca sosyal ağ yapılarını analiz etme araçları, yenilikçi araştırma otomasyon özelliklerini barındırır. Kendiliğinden kavrayış: Dakikalar içinde beliren temaları ve fikirleri keşfeden otomasyon araçlarını kullanabilir ve böylece çabucak fikir edinebilir ve sonuca daha hızlı ulaşabilirsiniz. Sosyal iletişim ağlarının keşfetme ve görselleştirme: Otomatik olarak sosyal iletişim ağlarının görselleştirimini sosyal medya verileri üzerinden oluşturun veya kendi diğer proje verilerinizden yola çıkarak kendi formunuzu yaratın. Sosyal iletişim ağı analiz ölçevlerini kullanarak önemli iletişim ağı rollerini keşfedebilir ve ilişkinin kanıtını kolayca ortaya koyabilirsiniz.

NVivo for Mac

NVivo Mac’in yeni versiyonu doğal Mac uygulamaları içindir. Belgeler, PDF, ses, görüntü, veri kümeleri, web sayfaları, görseller ve sosyal medyadan elde edilen nitel içerikle çalışmanıza olanak verir. What’s new Görsel belgelerle çalışabilirsiniz:Görsel belgeleri içeri aktarabilir ve analiz edebilirsiniz – bir fotoğraftaki, grafikteki ve diğer başka görüntülerdeki anlamı keşfedebilirsiniz. Veri kümelerini otomatik olarak kodlayıp sınıflandırabilirsiniz:Değerli vakitinizi veri kümelerinizin içeriğini kendiliğinden kodlayarak artırabilirsiniz. Örneğin belirli bir anket sorusuna verilen bütün cevapları veya görüşmecilerden oluşan belirli bir gruptan elde edilen bütün cevapları analiz için kolaylıkla toplayarak anketleri daha hızlı anlamlandırabilirsiniz. Sosyal medya verilerini yakalayıp analiz edebilirsiniz:Online olarak insanların nelerden bahsettiğini keşfedebilirsiniz. Ncapture eklentisini kulanarak Facebook ve Twitter’dan elde edilen verileri toplayabilir ve içeri aktarabilirsiniz. Sonra otomatik olarak yapılandırabilir ve hızla analiz ederek bir fikir elde edebilirisiniz.

NVivo for Teams

NVivo for Teams’le beraber Windows için NVivo 12 ‘in güçlü veri analiz araçlarını bir araya getirebilirsiniz. Sofistike çoklu kullanıcı ve veri yönetim kapasitesinden faydalanabilirsiniz. Gerçek zamanlı işbirliği : Verileri, uzman görüşlerini ve düşünceleri paylaşarak sonuçlara ve bulgulara daha hızlı ve gerçek zamanlamayla ulaşabilirsiniz. Proje birleştirme ve çalışmaları kopyalama zahmetiyle uğraşmanıza gerek kalmaz. Geliştirilmiş ver yönetimi ve güvenliği: Merkezileştirilmiş veri depolama ve destekleme planıyla çalışmalarınızın çalınma ve kaybolma riskinden kurtulabilirsiniz. Güçlü hesap ve risk yönetimi: Rol tabanlı izinler sayesinde yetkisiz değiştirme ve denetimsiz erişim konularında düzenleyici veri yönetim ilkeleri ve etik ilkelere uygun hareket ettiğinizden emin olabilirsiniz. Geliştirilmiş ölçeklenebilirlik: Tek bir proje içinde, çoklu çapraz departmanlarda çalışan kullanıcılarla ve geniş veri kümeleriyle çalışabilirsiniz. Güvenilir ve açık kanıtlar sağlayabilirisiniz: Hızlı bir şekilde sonuçları ve bulguları tek bir noktadan gerekçelendirebilirsiniz.

NVIVO'yu keşfedin

Nitel veri analizi yazılımının geleceği burada.

Nitel araştırma nedir? Nitel araştırmanın ilgili olduğu alanları, sonuçları keşfetmek, olguları anlamak ve sorulara cevap bulmaktır. Hemen her işyeri ve çalışma çevresinde, neredeyse her gün nitel bir araştırma gerçekleşir ancak resmi adıyla bilinmiyor olabilir.

Nitel araştırma yazılımı nedir? İşitsel veya görsel dosyalarda, metinlerin anlamlarını araştırmak, karışıklığa ve zaman kaybına sebep olabilir. Nitel araştırma yazılımı bu bilgileri kontrol edebilmenize, şekillendirmenize ve yorumlamanıza yardımcı olur. Sizin yerinize düşünmez ancak size materyaliniz doğrultusunda çalışabileceğini, yeni modeller keşfedebileceğiniz, konuları tanımlayabileceğiniz anlayışları bir araya getirebileceğiniz ve sonunda da güçlü tespitler ortaya çıkarabileceğiniz çok yönlü bir çalışma alanı sağlar.

Anı Yayıncılık Eğitim ve Danışmanlık @2018
 
#
Tamam